O firmie

FMK jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się sprzedażą rozwiązań dla przemysłu drzewnego (stojaków lakierniczych, łączników konstrukcyjnych, drukarek przemysłowych) oraz wyposażenia szlifierek do ostrzenia narzędzi (ściernic, chłodziwa, płynów myjących).


Firma FMK z Kowar wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadza na polski rynek rozwiązania, które pozwalają rozwijać dynamiczniej Państwa biznes. Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów na najwyższym poziomie.


Dbamy by nasze produkty były niezawodne, bezpieczne oraz łatwe w użyciu, a jednocześnie nowoczesne. Posiadamy własny magazyn oraz zaplecze magazynowo - biurowe. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to fachowcy z długoletnim stażem i doświadczeniem. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji produktów na żywo. W firmie FMK stawiamy na fachowe doradztwo, profesjonalny i szybki serwis, atrakcyjne ceny.

sprawdź naszą ofertę
projekt i wykonanie mmCreation.pl