Oferta

Koszyk (0)

Narzędzia stolarskie Milescraft

HISTORIA MILESCRAFT

Rekord innowacji

Milescraft® ma niezwykłą historię rozwoju innowacyjnych produktów. Wszystko zaczęło się w 2002 roku i od tego czasu Milescraft® każdego roku wydaje kilka nowych i ekscytujących produktów, które wyróżniają się jako innowacyjne rozwiązania projektowe. Biorąc pod uwagę nasze nagrody i uznanie ze strony różnych mediów i grup branżowych, jesteśmy przekonani, że nasza historia mówi sama za siebie.

Tradycja trwa
Dumnie zaprojektowane w USA, każde narzędzie Milescraft® jest projektowane i produkowane z myślą o użytkowniku na każdym kroku. Twórz eleganckie drewniane tabliczki z pewnością, wkręcaj wkręty w niewygodne miejsca, instaluj nowe drzwi w domu, instaluj listwy i wykończenia koron, wywierć precyzyjne otwory lub buduj szafki. Niezależnie od projektu, rozwiązania Milescraft® są tutaj, aby pomóc Ci szybko i dokładnie ukończyć Twoje projekty.

Więcej w przyszłości
Nasz zespół oddanych ludzi koncentruje się na opracowywaniu inteligentnych rozwiązań dla użytkowników elektronarzędzi, hobbystów, stolarzy, przebudowujących i wykonawców. Kontynuuj sprawdzanie najnowszych innowacyjnych produktów Milescraft®.

Przejdź do strony producenta
projekt i wykonanie mmCreation.pl