Oferta

Koszyk (0)

ANSER - rozwiązania do znakowania opakowań

Założona w 1986 roku firma Asner jest zaufanym producentem dostarczającym rozwiązania znakowania przemysłowego, oferując niezawodne i innowacyjne rozwiązania. Odkąd firma została partnerem HP w 2001 roku, Anser stała się światowym liderem w technologii atramentowego druku termicznego (TIJ), dostarczając najefektywniejszych i bezobsługowych rozwiązań atramentowego druku przemysłowego. Od 30 lat, firma Anser jest innowacyjnym producentem wysokiej jakości urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i usług mających na celu dostarczenie niezawodnych, wydajnych i łatwych w obsłudze produktów.

Innowacyjność:

Innowacje są istotą istnienia firmy Anser i inspirują całą załogę do działania. Każdego dnia zespoły obsadzone przez specjalistów inżynierów , którzy nieustannie starają się przewidywać i rozwijać przyszłe potrzeby klientów. Wspólnie dzięki poświęceniom, wytrwałości i pracy zespołowej, zespoły badawczo rozwojowe dbają aby rozwiązania druku były najwydajniejsze oraz najwyższej jakości dla klientów z każdego zakątka świata.

Światowa sieć:

Wszędzie tam gdzie należy zidentyfikować produkty i potrzeby nie jesteś zbyt daleko od Anser. Można nas znaleźć w ponad 80 krajach, współpracując z siecią ponad 100 dystrybutorów, których każdy dysponuje wiedzą na najwyższym poziomie w temacie drukowania i kodowania. Rozbudowana sieć centrów logistycznych zapewnia że produkty, części zamienne i materiały eksploatacyjne są dostępne zawsze i wszędzie. Celem jest zagwarantowanie czasów dostawy, które będą możliwie jak najkrótsze.

Anser wybrali:

- Oreo

- Nestle

- Unilever

- Nestle

- Dutch Lady

- Ikea

- Costco Wholesale

- Kimberly Clark Professional

- Corona

- Johnosn & Johnson

- Uni-President

- Coca Cola

Przejdź do strony producenta
projekt i wykonanie mmCreation.pl